KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488511
nr 1448 8511
Katarzyna Wazyk. Komposition med figurer. Signerad, daterad 1977. Olja på duk, 116x80cm, yttermått inklusive ram: 130x95cm
Kondition: duk, skada
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:32:51
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr